Dětský domov
Cheb a Horní Slavkov

Aktuality

Grilování - ukončení školního roku

Akce 3. 7. 2023
Naše již tradiční akce - grilování na zahradě dětského domova v Chebu za přítomnosti všech dětí (z Chebu i Horního Slavkova) a většiny zaměstnanců.

Letos i za přítomnosti našich sponzorů a podporatelů.

https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Energetici-navstivili-Detsky-domov-v-Chebu-13518
Grilování - ukončení školního roku
Již tradičně jsme se sešli na grilování.

Na zahájení akce jsme vyhodnotili nejlepší děti - tedy děti, které dosahují dobré školní výsledky, pomáhají na rodinných skupinách a nemají problémy s chováním. Odměna pro Lukáše z Horního Slavkova a pro Davida z Chebu byl veliký dárkový koš plný sladkostí.

Hned po vyhodnocení, na kterém jsme si řekli o úspěších našeho dětského domova začala zábava.

O zábavu se postaral raper Lvcas Dope. Následovalo předtančení dětí z Chebu a diskotéka. Také jsme de dozvěděli něco o první pomoci. 

Velikým překvapením pro děti byla návštěva hokejistů z Energie Karlovy Vary.
Pro hokejisty to bylo jistě takové jiné setkání. Moc dětí je neznalo, ale to nemění nic na tom, že hokejisty obdivujeme a že se těšíme na jejich zápasy v KV aréně.

Hokejistům i dalším podporovatelům jsme ukázali, jak naše děti žíjí, co mají rády a co v našem domově pro děti máme.

Velikým plusem je příprava občerstvení, kdy každá rodinná skupina připraví nějakou sladkost a děti mají možnost vše ochutnat.

Moc děkujeme strejdovi Milanovi na grilování, tetám a dětem z rodinných skupin za občerstvení, sponzorům a podporovatelům za jejich podporu a vystupujícím za to, že úžasně dokázali zabavit děti.